تیکه دار جدید

زندگیمون شده سریال … امروز خودشو میبینیم ، فردا تکرارشو ! دستت را به من بده تا از آتش بگذریم ، آنان که سوختند همه تنها بودند ! یه زمانی آدمها دوست داشتند اولین عشق کسی باشند اما الان باید دعا کنند که آخریش باشند ! گفتم نرو بی تو دلم وا نمی شود / یک پلک زدن شبی را تا نمی شود / رفتی ، در غربت و تنهایی دلم شکست / برگرد کسی مثل تو پیدا نمی شود .

متن و جملات تیکه دار و اس ام اس تیکه دار جدید

از دوریت چه دارم ، غیر از دلی شکسته / ذهنی همیشه ابری ، فکری همیشه خسته . برای دیدارت زمان را تعیین نمیکنم شاید ساعت حسادت کند و خواب بماند . آنکه سودا زده ی چشم تو بوده ست منم / وانکه از هر مژه صد چشمه گشوده ست منم اگر خطا نکنم عطر ، عطر یار من است / کدام دسته گل امروز بر مزار من است جهان چیزی شبیه موهای توست ، سیاه و سرکش و پیچیده ، خیال کن چه بی بختم من ! که به نسیمی حتی جهانم آشوب می شود . (کامران رسولزاده) روزهایی که بی تو می گذرد / گرچه با یاد توست ثانیه هاش / آرزو باز می کشد فریاد / در کنار تو می گذشت ای کاش . در چشم آفتاب چو شبنم زیادی ام / چون زهر هرچه که باشم اگر کم زیادی ام / همچون نفس ، غریبترین آمدن مراست / تا میرسم به سینه همان دم زیادی ام .

/ 1 نظر / 18 بازدید
یه فرصت ویژه

تابه حال چقدر سعی کرده ایید که با رفتن به سایتهای کلیکی ایرانی عضو شوید؟!! اگر دقت کرده باشید نهایت پورسانتی که به شما می دهند درحد 10 تا تک تومنی هست که میگم خوش بینانه حساب کردیم! تازه باید کدها شون رو توی وب سایت تون بذارید و اونایی که آشنایی با این کارها ندارند یکمی سختشونه! از ازون بدتر که بعضی از سایت های وبلاگ دهی مثل بلگفا به شدت با تبلیغات مخالفت می کنند و شما مجبور می شوید هر چند وقت یک بار کدهای درهم برهم را عوض کنید. تازه بعد از کلی کسب کلیک و امتیاز و از این حرفا معلوم نیست پولتون رو بدن یا نه! اما حالا می خواهیم شما رو با یه سایت خوب خارجی آشنا کنیم: - مبلغ کلیک شما به دلار محاسبه می شود و برای هر کلیک یک دلار (تقریبا معادل 3000 تومان ماست) به شما پرداخت می شود. - در این روش نیازی به درج کدها درون وبلاگ و یا سایت خود ندارید!!(واقعا عالیه). روزانه برای شما 5 لینک در کنترل پنل تان ارسال می شود. از همه مهمتر به این سیستم کاملامیتوان اعتماد داشت . چندین سال است که این سیستم فعالیت می کند و از این بابت خیالتان راحت باشد. میتوانید با زیرمجموعه گیری نصف دریافتی اورا دریافت کنید(دیگه چی از