متن عاشقانه زیبا

خانم اولی: من خیلی از پیری می ترسم. خانم دومی: آخه چرا؟ خانم اولی: چون آدم همه چیزهای خوبی که داره از دست می ده، مثل زیبایی، ... خانم دومی: ولی من اصلاً نگران پیری ام نیستم. خانم اولی: خوب معلومه، چون تو چیزی نداری که از دست بدی!!! بچه خسیسه نمره بیست می گیره . باباهه می زنه تو گوشش بهش میگه : کره خر توکه با 10 هم قبول می شدی . لازم بود این همه خودکار مصرف کنی ؟ دیوونه شدم از بس که خیره شدم به عکس روی دیوار… چقدر سخته آدم اینقدر به عکس خودش نگاه کنه اما هیچ نقطه ضعفی پیدا نکنه!!! فتبارک الله احسن الخالقین....اعتماد به سقفم خودتی...ﻋﻤﻪ ﺑﻴﺎ ﺍﻳﻨﺎ ﮐﺎﺭﺕ ﺩﺍﺭﻥ...

اس ام اس جدید

ای کاش علی شویم وعالی باشیم هم سفره ی کاسه سفالی باشیم چون سکه به دست کودکی برق زنیم نان آور سفره های خالی باشیم یا علی

پیامک باحال و جذاب

انیس قلب خود تنها خدا کن / خدا را در دل شبها صدا کن ز خوف حق چو اشکی را چکاندی / به حال این رفیقت هم دعا کن " التماس دعا "

متن و جملات زیبا

میگن شبا فرشته ها از آرزوی آدما، قصه میگن واسه خدا، خداکنه همین شبا گفته بشه قصه ی تو واسه خدا..."❤

اس ام اس عاشقانه

بر عشق توام، نه صبر پیداست، نه دل بی روی توام، نه عقل بر جاست، نه دل این غم، که مراست کوه قافست، نه غم این دل، که تراست، سنگ خاراست، نه دل خسیسه به پسرش می گه: هر وقت با نامزدت می ری سینما، توی سینما قرار بذار تا اون مجبور شه بلیت خودش رو حساب کنه پسرش می گه: پس کی بلیت منو حساب کنه؟ در یک همایش بزرگ مردی که کیف پول خود را با موجودی 10هزار دلار گم کرده بود، اعلام کرد که به یابنده کیف پول 100 دلار جایزه خواهد داد. شخصی از انتهای سالن فریاد زد: من 150 دلار می دهم!

/ 0 نظر / 20 بازدید